Y0058475R000F0L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y0058475R000F0L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y0058475R000F0L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y0058475R000F0L is described as RES 475 OHM 0.3W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.