Y005840R0000B9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y005840R0000B9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y005840R0000B9L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y005840R0000B9L is described as RES 40 OHM 0.3W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"