Y005447R0000B9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
  • More about Y005447R0000B9L Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    Y005447R0000B9L is manufactured by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision and is categorized in the Through Hole Resistors category. Y005447R0000B9L is described as RES 47 OHM 1/2W 0.1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Foil Resistors / Vishay Precision
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS