SFM1000BFKANHWS Vishay Electro-Films
  • More about SFM1000BFKANHWS Vishay Electro-Films
    SFM1000BFKANHWS is manufactured by Vishay Electro-Films and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SFM1000BFKANHWS is described as RES SMD 10 OHM 1% 1/4W 0202. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Electro-Films
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK