BCR4700BFMAHWS Vishay Electro-Films
  • More about BCR4700BFMAHWS Vishay Electro-Films
    BCR4700BFMAHWS is manufactured by Vishay Electro-Films and is categorized in the SMD Chip Resistors category. BCR4700BFMAHWS is described as RES SMD 47 OHM 1% 1/4W 0202. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Electro-Films
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE