SMM02070C6819FBS00 Vishay Beyschlag
  • More about SMM02070C6819FBS00 Vishay Beyschlag
    SMM02070C6819FBS00 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SMM02070C6819FBS00 is described as RES SMD 68.1 OHM 1% 1W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM