SMM02070C4700FBS00 Vishay Beyschlag
  • More about SMM02070C4700FBS00 Vishay Beyschlag
    SMM02070C4700FBS00 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SMM02070C4700FBS00 is described as RES SMD 470 OHM 1% 1W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS