SMM02070C1621FBS00 Vishay Beyschlag
  • More about SMM02070C1621FBS00 Vishay Beyschlag
    SMM02070C1621FBS00 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. SMM02070C1621FBS00 is described as RES SMD 1.62K OHM 1% 1W MELF. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    View
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"