MMB02070C2400FB700 Vishay Beyschlag
  • More about MMB02070C2400FB700 Vishay Beyschlag
    MMB02070C2400FB700 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MMB02070C2400FB700 is described as RES SMD 240 OHM 1% 1W 0207. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM