MMB02070C2210FB700 Vishay Beyschlag
  • More about MMB02070C2210FB700 Vishay Beyschlag
    MMB02070C2210FB700 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MMB02070C2210FB700 is described as RES SMD 221 OHM 1% 1W 0207. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V