MMB02070C1620FB700 Vishay Beyschlag
  • More about MMB02070C1620FB700 Vishay Beyschlag
    MMB02070C1620FB700 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MMB02070C1620FB700 is described as RES SMD 162 OHM 1% 1W 0207. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE