MMB02070C1470FB700 Vishay Beyschlag
  • More about MMB02070C1470FB700 Vishay Beyschlag
    MMB02070C1470FB700 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MMB02070C1470FB700 is described as RES SMD 147 OHM 1% 1W 0207. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"