MMB02070C1309FB700 Vishay Beyschlag
  • More about MMB02070C1309FB700 Vishay Beyschlag
    MMB02070C1309FB700 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MMB02070C1309FB700 is described as RES SMD 13 OHM 1% 1W 0207. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED