MCW0406MD4641BP100 Vishay Beyschlag
  • More about MCW0406MD4641BP100 Vishay Beyschlag
    MCW0406MD4641BP100 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCW0406MD4641BP100 is described as RES SMD 4.64K OHM 1/4W 0604 WIDE. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE