MCU0805MD1212BP100 Vishay Beyschlag
  • More about MCU0805MD1212BP100 Vishay Beyschlag
    MCU0805MD1212BP100 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCU0805MD1212BP100 is described as RES SMD 12.1K OHM 0.1% 1/5W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK