MCU08050F1003BP100 Vishay Beyschlag
  • More about MCU08050F1003BP100 Vishay Beyschlag
    MCU08050F1003BP100 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCU08050F1003BP100 is described as RES SMD 100K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE