MCU08050D8870BP100 Vishay Beyschlag
  • More about MCU08050D8870BP100 Vishay Beyschlag
    MCU08050D8870BP100 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCU08050D8870BP100 is described as RES SMD 887 OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"