MCU08050D4020DP500 Vishay Beyschlag
  • More about MCU08050D4020DP500 Vishay Beyschlag
    MCU08050D4020DP500 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCU08050D4020DP500 is described as RES SMD 402 OHM 0.5% 1/5W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 6.876 X 4.876"
    View
    Serpac
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"