MCU08050D1101BP500 Vishay Beyschlag
  • More about MCU08050D1101BP500 Vishay Beyschlag
    MCU08050D1101BP500 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCU08050D1101BP500 is described as RES SMD 1.1K OHM 0.1% 1/8W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK