MCU08050D1002DP500 Vishay Beyschlag
  • More about MCU08050D1002DP500 Vishay Beyschlag
    MCU08050D1002DP500 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCU08050D1002DP500 is described as RES SMD 10K OHM 0.5% 1/5W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"