MCU08050C2704FP500 Vishay Beyschlag
  • More about MCU08050C2704FP500 Vishay Beyschlag
    MCU08050C2704FP500 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCU08050C2704FP500 is described as RES SMD 2.7M OHM 1% 1/5W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK