MCU08050C1872FP500 Vishay Beyschlag
  • More about MCU08050C1872FP500 Vishay Beyschlag
    MCU08050C1872FP500 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCU08050C1872FP500 is described as RES SMD 18.7K OHM 1% 1/5W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Beyschlag
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK