MCT06030D9310BP500 Vishay Beyschlag
  • More about MCT06030D9310BP500 Vishay Beyschlag
    MCT06030D9310BP500 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCT06030D9310BP500 is described as RES SMD 931 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS