MCT06030D1302BP100 Vishay Beyschlag
  • More about MCT06030D1302BP100 Vishay Beyschlag
    MCT06030D1302BP100 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCT06030D1302BP100 is described as RES SMD 13K OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"