MCT06030D1300BP500 Vishay Beyschlag
  • More about MCT06030D1300BP500 Vishay Beyschlag
    MCT06030D1300BP500 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCT06030D1300BP500 is described as RES SMD 130 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE