MCT06030D1300BP100 Vishay Beyschlag
  • More about MCT06030D1300BP100 Vishay Beyschlag
    MCT06030D1300BP100 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCT06030D1300BP100 is described as RES SMD 130 OHM 0.1% 1/10W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK