MCT06030C9098FP500 Vishay Beyschlag
  • More about MCT06030C9098FP500 Vishay Beyschlag
    MCT06030C9098FP500 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCT06030C9098FP500 is described as RES SMD 9.09 OHM 1% 1/8W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE