MCT06030C3480FP500 Vishay Beyschlag
  • More about MCT06030C3480FP500 Vishay Beyschlag
    MCT06030C3480FP500 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCT06030C3480FP500 is described as RES SMD 348 OHM 1% 1/8W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE