MCT06030C1963FP500 Vishay Beyschlag
  • More about MCT06030C1963FP500 Vishay Beyschlag
    MCT06030C1963FP500 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCT06030C1963FP500 is described as RES SMD 196K OHM 1% 1/8W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM