MCS04020C7320FE000 Vishay Beyschlag
  • More about MCS04020C7320FE000 Vishay Beyschlag
    MCS04020C7320FE000 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCS04020C7320FE000 is described as RES SMD 732 OHM 1% 1/10W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM