MCS04020C1159FE000 Vishay Beyschlag
  • More about MCS04020C1159FE000 Vishay Beyschlag
    MCS04020C1159FE000 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCS04020C1159FE000 is described as RES SMD 11.5 OHM 1% 1/10W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS