MCS04020C1152FE000 Vishay Beyschlag
  • More about MCS04020C1152FE000 Vishay Beyschlag
    MCS04020C1152FE000 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCS04020C1152FE000 is described as RES SMD 11.5K OHM 1% 1/10W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay Beyschlag
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM