MCA12060D6819BP100 Vishay Beyschlag
  • More about MCA12060D6819BP100 Vishay Beyschlag
    MCA12060D6819BP100 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCA12060D6819BP100 is described as RES SMD 68.1 OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE