MCA12060D3302BP500 Vishay Beyschlag
  • More about MCA12060D3302BP500 Vishay Beyschlag
    MCA12060D3302BP500 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCA12060D3302BP500 is described as RES SMD 33K OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK