MCA12060D2612BP500 Vishay Beyschlag
  • More about MCA12060D2612BP500 Vishay Beyschlag
    MCA12060D2612BP500 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. MCA12060D2612BP500 is described as RES SMD 26.1K OHM 0.1% 1/4W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH