CMB02070X2203GB200 Vishay Beyschlag
  • More about CMB02070X2203GB200 Vishay Beyschlag
    CMB02070X2203GB200 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CMB02070X2203GB200 is described as RES SMD 220K OHM 2% 1W 0207. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"