CMB02070X2202GB200 Vishay Beyschlag
  • More about CMB02070X2202GB200 Vishay Beyschlag
    CMB02070X2202GB200 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CMB02070X2202GB200 is described as RES SMD 22K OHM 2% 1W 0207. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"