CMB02070X1200GB200 Vishay Beyschlag
  • More about CMB02070X1200GB200 Vishay Beyschlag
    CMB02070X1200GB200 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CMB02070X1200GB200 is described as RES SMD 120 OHM 2% 1W 0207. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"