CMA02040X9102GB300 Vishay Beyschlag
  • More about CMA02040X9102GB300 Vishay Beyschlag
    CMA02040X9102GB300 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CMA02040X9102GB300 is described as RES SMD 91K OHM 2% 0.4W 0204. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.