CMA02040X1202GB300 Vishay Beyschlag
  • More about CMA02040X1202GB300 Vishay Beyschlag
    CMA02040X1202GB300 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CMA02040X1202GB300 is described as RES SMD 12K OHM 2% 0.4W 0204. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 6U 64BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 64X5SLOT J1/J2/P0
    View
    Vector
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V