CMA02040X1009GB300 Vishay Beyschlag
  • More about CMA02040X1009GB300 Vishay Beyschlag
    CMA02040X1009GB300 is manufactured by Vishay Beyschlag and is categorized in the SMD Chip Resistors category. CMA02040X1009GB300 is described as RES SMD 10 OHM 2% 0.4W 0204. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    View
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK