AVT20020E500R0KE Vishay - Huntington Electric
  • More about AVT20020E500R0KE Vishay - Huntington Electric
    AVT20020E500R0KE is manufactured by Vishay - Huntington Electric and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. AVT20020E500R0KE is described as RES ADJ 500 OHM 225W 10% LUGS. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A