AVT20020E250R0KE Vishay - Huntington Electric
  • More about AVT20020E250R0KE Vishay - Huntington Electric
    AVT20020E250R0KE is manufactured by Vishay - Huntington Electric and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. AVT20020E250R0KE is described as RES ADJ 250 OHM 225W 10% LUGS. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE