AVT20020E100R0KE Vishay - Huntington Electric
  • More about AVT20020E100R0KE Vishay - Huntington Electric
    AVT20020E100R0KE is manufactured by Vishay - Huntington Electric and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. AVT20020E100R0KE is described as RES ADJ 100 OHM 225W 10% LUGS. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay - Huntington Electric
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 85DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 99DB
    View
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 75DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 95DB
    SPEAKER 8OHM 200MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 100MW TOP PORT 78DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKER 8OHM 400MW TOP PORT 93DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 92DB