AVT10006E1R000KE Vishay - Huntington Electric
  • More about AVT10006E1R000KE Vishay - Huntington Electric
    AVT10006E1R000KE is manufactured by Vishay - Huntington Electric and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. AVT10006E1R000KE is described as RES ADJ 1.0 OHM 100W 10% LUGS. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE