AVT10006E1K000KE Vishay - Huntington Electric
  • More about AVT10006E1K000KE Vishay - Huntington Electric
    AVT10006E1K000KE is manufactured by Vishay - Huntington Electric and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. AVT10006E1K000KE is described as RES ADJ 1.0K OHM 100W 10% LUGS. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"