AVT02506E10R00KE Vishay - Huntington Electric
  • More about AVT02506E10R00KE Vishay - Huntington Electric
    AVT02506E10R00KE is manufactured by Vishay - Huntington Electric and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. AVT02506E10R00KE is described as RES ADJ 10 OHM 25W 10% LUGS. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Vishay - Huntington Electric
    ---> Adjustable Power Resistor from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Adjustable Power Resistor
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE