AVT02506E100R0KE Vishay - Huntington Electric
  • More about AVT02506E100R0KE Vishay - Huntington Electric
    AVT02506E100R0KE is manufactured by Vishay - Huntington Electric and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. AVT02506E100R0KE is described as RES ADJ 100 OHM 25W 10% LUGS. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.