AVE030020ER120KE Vishay - Huntington Electric
  • More about AVE030020ER120KE Vishay - Huntington Electric
    AVE030020ER120KE is manufactured by Vishay - Huntington Electric and is categorized in the Adjustable Power Resistor category. AVE030020ER120KE is described as RES ADJ .12 OHM 300W 10%. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE