WR404140A1002J4100 Vishay |BC Comp
  • More about WR404140A1002J4100 Vishay |BC Comp
    WR404140A1002J4100 is manufactured by Vishay |BC Comp and is categorized in the Through Hole Resistors category. WR404140A1002J4100 is described as RES 10K OHM 5% 2W AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE